Witte, grijze en zilveren pochetten
Elegante pochetten in wit, crème en zilver
De klassieker van de herenmode - de witte pochet van zuivere zijde - wordt standaard gedragen met een zwarte vlinderdas. Maar de zilveren sjaal ziet er ook erg elegant uit. Iets minder stralend maar nog steeds subliem is de grijze sjaal in de borstzak.
-
€ 10,04Pochet wit -
€ 15,08Zijden pochet wit -
€ 12,56Sierdoekje natuurwit linnen witte rand -
€ 12,56Sierdoekje natuurwitte linnen donkerblauw randje -
€ 10,04Zakdoek uitbundig paisley motief oud wit
-
€ 10,04Zakdoek structuur wit
-
€ 12,56Sierdoekje natuurwitte linnen hemelsblauwe rand
-
€ 9,20Puccini pochet - Paisley grijs & lichtblauw
-
€ 15,08Wit pochet
-
€ 12,56Sierdoek natuurwit linnen met rode rand
-
€ 12,56Decoratieve doek structuur lichtgrijs
-
€ 9,20Opvallende pochette zilver gespikkeld
-
€ 10,04Pochet zilverkleur microfiber
-
€ 10,04Siersjaal Speels Paisley Sneeuwwitje
-
€ 13,40Pochet van Italiaanse zijde effen zilverkleur
-
€ 10,04Microfiber pochet zilver
-
€ 10,04Herenzakdoek wit bloemmotief wit met bloemenmotief
-
€ 8,36Sierdoek speels paisley patroon grijs
-
€ 15,08Zijden pochet zwart grijs wit
-
€ 12,56Pochet natuurwitte linnen oranjekleurige rand
-
€ 10,04Cavalier doek naturel wit linnen roze randje
-
€ 15,08Pochet wit zilver met rozen
-
€ 15,08Pochet sneeuwwit zilvergrijs rasterpatroon
-
€ 12,56Zijden pochet oud-zilver met strepen
-
€ 7,52Zakdoek Vichy ruitjesduif blauw-oranje
-
€ 7,52Decoratieve Sjaal Paisley motief zilver en lichtgroen
-
€ 7,52Cavalier Sjaal Lijnen Bloemen Zilvergrijs
-
€ 5,00Decoratieve sjaal paisley motief zilvergrijs
-
- Nieuw
€ 7,52Blauwe zakdoek met zilveren ruitpatroon -
- Nieuw
€ 8,36Zakdoek in donkerblauw en zilver met fijn patroon -
- Nieuw
€ 15,08Zijden pochet in donkerblauw-grijs met patroon -
- Nieuw
€ 12,56Zilvergrijze zijden pochette met patroon -
- Nieuw
€ 6,68Zilveren pochet met fijn Panama weefsel -
€ 14,20Zakdoek satijn zilver
-
€ 10,04Decoratiedoek grote stippen wit zwart
-
€ 15,08Zakdoek met plantaardig ontwerp (grijs)
Wit, natuurlijk wit, ivoor, crème of beige?
Net als het vlinderdasje of de stropdas moet de pochet worden gekozen naar gelang van de gelegenheid en, indien nodig, worden afgestemd op de kleding van uw metgezel. Over het algemeen zeer elegant en altijd passend is de zijden pochet in het wit - het beste bij een smoking en vlinderdas. Bij een normaal pak kunt u ook een sjaal van natuurlijk wit linnen dragen, dat ziet er wat frisser en nonchalanter uit. Met zijn matte oppervlak is het ook een teken van moderne understatement. Crème of beige is nog steeds erg populair op bruiloften, aangezien veel trouwstropdassen ook in deze tinten zijn. Hier moet het kleed altijd passen bij de das of de jurk van de bediende.
Zilveren pochetten voegen een vleugje elegantie toe aan de borstzak. Ze zijn natuurlijk bijzonder populair bij zilveren huwelijken of op Silver Star-nacht - maar de cavaliersjaal kan ook schitteren in de kleur van een edel metaal op alle andere verjaardagen of festiviteiten.
Met betrekking tot de vraag of de pochet effen of gedessineerd moet zijn, moet u opnieuw rekening houden met de gelegenheid. In principe geldt: hoe gedessineerder de sjaal, hoe losser hij oogt en hoe meer hij bij de casual look hoort. Dus, terwijl de effen sjaal er heel stijlvol uitziet, kan de polkadot pochette beter gedragen worden bij een smart casual outfit.